Ogłoszenia parafialne

Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w dni pracujące zaraz po Mszy św. W niedziele i święta kancelaria jest nieczynna.

Osoby, które mieszkają poza parafią  , sprawy kancelaryjne ( chrzest, ślub, I Komunia dziecka, bierzmowanie, zaświadczenia itp. ) załatwiają w parafii, w której mieszkają.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY 21 kwietnia 2024 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W Ewangelii czwartej już Niedzieli Wielkanocy słyszymy, jak Pan Jezus porównuje się do pasterza miłującego i troszczącego się o owce. Dlatego tę niedzielę nazywamy Niedzielą Dobrego Pasterza, przypada w nią Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się, by nie brakowało gorliwości i apostolskiego zapału wśród kapłanów i osób zakonnych oraz o to, by nie zabrakło robotników w Winnicy Pana.

2. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa, męczennika i patrona Polski.

3. W czwartek przypada święto Świętego Marka Ewangelisty.

4. Bóg zapłać dwom osobom z Dębowca za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy te rodziny , które wczoraj przyjść nie mogły lub zapomniały.

5. Przypominam o wtorkowym wyjeździe do Janowa Lubelskiego na modlitwę z okazji peregrynacji Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Organizowany jest też wyjazd na czuwanie nocne na Jasną Górę w dniach 26-27 maja. Proszę się zapisywać.

6.  Schola ma próbę śpiewu w niedziele o  g.10.30

Wypalone znicze, śmieci z cmentarza proszę zabierać do swoich śmietników.