Zmarł ks. Witold Czuba

W wieku 64 lat, w 39 roku kapłaństwa zmarł ks. Witold Czuba.

W dniu 7 listopada 2021 r. zmarł ks. Witold Czuba, proboszcz parafii pw. św. Onufrego i Niepokalanego Serca NMP w Dąbrówce.

Ks. Witold Czuba urodził się 11 czerwca 1957 w Poniatowej (woj. lubelskie). Studia teologiczno-filozoficzne ukończył w Wyższym Seminarium Duchownym w Lublinie. Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1982 roku.

Jako wikariusz posługiwał w parafiach: Baranów, Józefów, Boby, Puławy, Chełm, Świdnik. W 1993 roku został mianowany proboszczem parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Olbięcinie, a od 1995 roku pełnił urząd proboszcza parafii w Dąbrówce.

Program uroczystości pogrzebowych:
Wtorek, 9 listopada 2021 r.
godz. 17.00 – Eksporta i Msza św. żałobna w parafii pw. św. Onufrego i Niepokalanego Serca NMP w Dąbrówce.

Środa, 10 listopada 2021 r.
godz. 12.00 – Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zagłobie (Archidiecezja lubelska).

 

PODZIEL SIĘ