e-Taca czyli ofiara na niedzielną tacę w formie przelewu

e-Taca czyli ofiara na niedzielną tacę w formie przelewu.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemii oraz z wprowadzonymi ograniczeniami w uczestnictwie w niedzielnej Mszy świętej,  Zachęcamy do  uczestniczenia we Mszy św. poprzez media oraz do przyjmowania Komunii świętej duchowej. Zwyczajową częścią Mszy świętej jest również ofiara złożona na tacę, zbierana na opłaty oraz na bieżące wydatki funkcjonowania parafii. Dlatego uruchamiamy e-Tacę, narzędzie współczesnej techniki, dzięki któremu możemy przekazać w formie przelewu ofiarę, którą zazwyczaj składaliśmy w świątyni. Ta pomoc wynika z obecnych realiów funkcjonowania parafii w czasie epidemii koronawirusa. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy dobrowolnie będą składali ofiary na funkcjonowanie parafii i utrzymanie naszej przepięknej świątyni w Olbięcinie.
Za każdą  ofiarę, niezależnie od jej wysokości, składamy z serca Bóg zapłać!

Parafia Rzymsko – Katolicka p.w. św. Ap. Piotra i Pawła

Olbięcin 171 , 23-230 Trzydnik Duży

Konto parafialne : Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej 07 8717 1080 2006 6000 0448 0002

Dopisek: Ofiara na tacę

PODZIEL SIĘ