Pierwszy piątek miesiąca

Codziennie kościół jest otwarty od g. 9.00 – 19.00 zapraszam aby przyjść w ciągu dnia choćby na krótką chwilę modlitwy. Aby skorzystać ze spowiedzi, proszę dzwonić domofonem, lub pod nr. tel. 889201030.

Wiele osób pyta  co mają zrobić w obecnej sytuacji, jeżeli obchodzą pierwsze piątki miesiąca. Do ważności pierwszego piątku miesiąca  należy przyjęcie Komunii świętej do czystego serca. Jeżeli ktoś nie ma grzechów może przyjąć Pana Jezusa . Od g. 9.00 do 19.00 będzie można się wyspowiadać i zaraz po spowiedzi przyjąć Komunię świętą. Proszę dzwonić domofonem i poprosić kapłana o udzielenie Sakramentów świętych.

Spowiedź święta i Komunia św. przed świętami Wielkanocnymi dla chorych jest możliwa po uprzednim zaproszeniu i umówieniu się z kapłanem co do dnia i godziny. nr tel. 889201030 Szczęść Boże.

PODZIEL SIĘ