Rekolekcje wielkopostne w Radiu Maryja i Telewizji Trwam

Kochana Rodzino Radia Maryja, Przyjaciele, Słuchacze, Siostry i Bracia!

W Wielkim Poście, kiedy to szczególnie przygotowujemy się m.in. przez nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali, rekolekcji do przeżycia największych świąt  – Świąt Wielkanocy – w tym roku, na skutek epidemii koronawirusa nie będzie w tysiącach kościołów w Ojczyźnie i wśród Polonii rekolekcji.

Wielu jest przybitych sytuacją epidemii w Polsce i na świecie. Dlatego do każdego wołamy: „W górę serca. Z nami jest Pan Bóg. On ma dla nas najlepszy plan. Z nami są wszyscy święci. Z nami jest Matka Najświętsza!”

Zwróćmy się wszyscy wzorem od ponad tysiąca lat wielkich Polaków do naszego Pana i Boga. Do Matki Największej danej ku obronie naszego Narodu. Jesteśmy w roku beatyfikacji wielkiego Prymasa Tysiąclecia, w roku 100. rocznicy Cudu nad Wisłą i setnych urodzin św. Jana Pawła II.

Zapraszamy wszystkich na rekolekcje ze stolicy duchowej naszej ojczyzny pod przewodnictwem ks. abp. Wacława Depo, metropolity częstochowskiego. Rekolekcje będą trwały od wtorku do czwartku (od 17-19 marca), czyli do uroczystości św. Józefa, na antenie Radia Maryja o godz. 8.30 i 17.10.

Zarezerwuj sobie czas. Powiedz wszystkim, rodzinie, znajomym. Zaproś wszystkich. Wszyscy idziemy do Matki Największej na Jasną Górę, do tej, która jest obroną naszego narodu.

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

 

PODZIEL SIĘ