Wizytacja Parafii

W piątek 07 lutego 2020 r. do naszej parafii przybył z wizytacją kanoniczną Ks. Bp. Edward Frankowski . O g. 10.00 Ks. Bp spotkał się z Dyrekcją, dziećmi, młodzieżą, wychowawcami, nauczycielami, pracownikami obsługi w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym im. Jerzego Rudlickiego, następnie  o g. 11.00 w Szkole Podstawowej , gdzie Ks. Bp uczestniczył w katechezie prowadzonej przez katechetę p. Krzysztofa Libora i spotkał się z Dyrekcją, dziećmi, nauczycielami, wychowawcami i pracownikami obsługi  . Po obiedzie Ks. Bp. odwiedził trzy chore osoby, następnie udał się na cmentarz parafialny, by tam modlić się za zmarłych parafian, po powrocie do kościoła była prezentacja grup działających w parafii i Msza święta podczas której której ks. proboszcz Henryk Bogdanienko przedstawił sprawozdanie z życia parafii oraz zostały poświęcone wyremontowane organy.

https://zspolbiecin.edupage.org/album/#photos:album:185

http://sosw-olbiecin.powiatkrasnicki.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/361418/wyjatkowy_dzien

PODZIEL SIĘ