Papieskie Dzieła Misyjne Diecezji Sandomierskiej we współpracy z firmą MB Recycling z diecezji kieleckiej, rozpoczną w maju 2019 zbiórkę elektrośmieci we wszystkich parafiach naszej diecezji, z której dochód będzie przeznaczony na misje.
Dzięki pomocy duszpasterzy, katechetów i wiernych, udało się zrealizować wiele misyjnych projektów, dlatego zachęcamy, aby tę informację o zbiórce elektrośmieci przekazać w każdej parafii. Wystarczy przywieźć sprzęt w wyznaczone miejsce zbiórki i zachęcić innych. Robiąc porządki w swoich domach nie tylko przyczyniamy się do ochrony środowiska, ale również pomagamy tym, którym żyje się gorzej od nas. Pomagamy biednym i głodującym dzieciom w krajach misyjnych.
W naszej Parafii zbiórka elektrośmieci będzie 26 czerwca od rana do g. 09.00 Elektrośmieci składamy na parkingu przy gabinecie dentystycznym.
PODZIEL SIĘ