ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Dekoracja Bożonarodzeniowa wykonana przez Parafian ze Spław DrugichDrodzy Parafianie  niech te Święta Bożego Narodzenia, będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę aby odbyły się w spokoju, radości, wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich. Życzę Wam wszelkich łask od Jezusa , który przychodzi na świat i do każdego z nas. Przyjmijmy Go z radością. Niech Maryja, Matka Boża, uczy nas otwierać serca na Jezusa, coraz bardziej jednoczyć się z Nim i coraz mocniej kochać Go każdego dnia. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

ks. prob. Henryk Bogdanienko

Dekorację kościoła na Święta Bożego Narodzenia wykonali Parafianie ze Spław Drugich. Składamy im serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

PODZIEL SIĘ