SPOTKANIE MŁODYCH 2021

Czas wakacji, który z każdym dniem kończy nasz wypoczynek, powoli przybliża nas do podjęcia na nowo powierzanych zadań. Trwając w atmosferze radości i wdzięczności za otrzymywane dary od Boga, Biskup Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz wraz z księżmi odpowiedzialnymi za duszpasterstwo dzieci i młodzieży oraz moderatorami oazy w diecezji sandomierskiej pragną zaprosić na Spotkanie Młodych, które w tym roku odbędzie się 04 września w Sulisławicach, aby tam przedłużać swoją radość, dziękczynienie i dzielić się swoim młodzieńczym entuzjazmem. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa: ”Kocham, więc jestem”, które są odpowiedzią serca na miłość do Pana Boga a jednocześnie dzielenie się Nim we wspólnocie z drugim człowiekiem.

Szczegóły wydarzenia na załączonym plakacie oraz karcie uczestnika i kwalifikacyjnej, które należy pobrać, uzupełnić i przywieźć ze sobą. Z Panem Bogiem i do zobaczenia!

Ks. Jan Kania
Diecezjalny Duszpasterz
Dzieci i Młodzieży

Do pobrania:

Bardzo byśmy chcieli aby z naszej parafii na to spotkanie udała się grupa młodzieży. Zapisy u księdza proboszcza nr tel 889201030

PODZIEL SIĘ